اخبار محصولات

شیائومی از جدید ترین پنکه بدون پره ساخت شرکت DAEWOO رونمایی کرد

این روزها استفاده از لوازم سرمایش کم مصرف و ایمن در محل زندگی مورد توجه قرار گرفته است. شیائومی که قبلا چندین مدل پنکه بدون پره از شرکت های مختلف را عرضه کرده بود اینک یک مدل خاص از این محصول را که قدرتمند تر است و دارای نوع جدیدی از سیستم فیلتراسیون هوا است را عرضه کرده است. پنکه بدون پره DAEWOO دارای قدرت پرتاب باد تا ۶ متر است و برای هدایت باد برای قسمت های مختلف خانه بسیار کاربردی است.

 

 

عملیات تهویه و انتقال هوا در پنکه بدون پره DAEWOO بی سرو صدا انجام خواهد شد و سیستم جذب ذرات و آلودگی موجود در هوا بسیار خوب عمل می کند.

با توجه به اینکه فیلترهای HEPA بر اثر استفاده و به مرور زمان فرسوده می شوند و حتما باید تعویض گردند ، DAEWOO برای این محصول فیلتر AG+ که کشنده قوی یونی باکتری است را ارائه کرده است.

پنکه بدون پره DAEWOO به این صورت عمل می کند که بوسیله موتور مکش قدرتمند آن که دارای ۲۶۵۰ دور در دقیقه است در چند درجه قابل تنظیم و در قسمت زیرین هادی هوا وجود دارد هوا را می مکد.

 

 

در هنگام مکش از سیستم جدید فیلتراسیون هوا استفاده کرده و هوای پاک را به هادی هوا می فرستد.

در پنکه بدون پره DAEWOO سیستم وزش با طبیعی وجود دارد که جریان هوای طبیعی تمیز و پاک و خنک را به همراه دارد و احساس بسیار خوبی را به اطرافیان خود می بخشد.

پایه پنکه بدون پره DAEWOO قابل تنظیم بوده و دریچه خروجی هوا تا ۱۸ درجه در دو جهت جابجا می گردد.

همچنین پایه پنکه دارای سیستم موتور گردشی تنظیم شونده دریچه هادی هوا تا ۶۰ درجه است که می توان از داشتن هوای تازه در همه جای خانه ، بدون جابجایی پنکه بهره برد.

پنکه بدون پره DAEWOO که توسط شیائومی عرضه میگردد با برق ۲۲۰ ولت شهری کار می کند و دارای توان ۳۰ وات است.

همچنین این دستگاه دارای تایمر قابل تنظیم زمان کار کرد تا ۱۲ ساعت است.

جنس بدنه پنکه بدون پره DAEWOO از پلاستیک ABS و روکش پارچه ای فیلتر روی بدنه HIPS  که نوعی پلی استرضد ضربه است ساخته شده است .

پنکه بدون پره DAEWOO در اندازه مقع ۲۳۵ میلیمتر با ارتفاع ۹۳۵ میلیمتر ساخته شده است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *